top of page

Dionysos'ta bir sonraki büyük etkinliğinizi hayal edin

Dionysos Village Hotel'in uzman etkinlik yönetim ekibi ile bir düğün, kutlama veya kurumsal  etkinliğiniz kusursuz olacaktır. Sizinle bir ömür boyu yaşayacak nefes kesici bir etkinlik gerçekleştirme çabalarımızda iddialıyız.. Planlama sırasında müşterilerimiz ailemize dönüşür. Fikirlerinizi özümsüyor , farklı beceri ve yeteneklerimizle onları gerçeğe dönüştürüyoruz.

Sizin için oluşturduğumuz ve planlayabileceğimiz etkinlikler:

Dionysos-Village-Hotel_Website_Events_We

Basarili planlama ve uygun fiyatla harika bir deneyim

Düğünler

Büyüleyici bir ortamda, 80 misafir kapasiteli düğününüzü hayallerinizdeki gibi organize edebilir veya özel paketlerimizden birini seçerek bu benzersiz günü birlikte planlayabiliriz.

Fantastik konumumuzda tarzınızı kutlayın.

Kutlamalar

Kutlayacağınız şey ne olursa olsun Dionysos, arkadaşlarınızla ve ailenizle kutlamanın tadını çıkarmak için mükemmel bir yer. Ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun bir etkinlik planlayabilir ve sonsuza dek hatırlayacağınız unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Dionysos-Village-Hotel_Website_Events_Ce
Dionysos-Village-Hotel_Website_Events_Ce

İş yapmak hiç bu kadar ödüllendirici olmamıştı.

Konferanslar

Dionysos’un sunduğu kapalı veya açık konferans salonlarında, tüm toplantılarınızı pozitif enerjiyle dolu eşsiz ve dinlendirici bir ortamda düzenleyebiliriz. Konferans programınıza eğlenceli ve sosyal bir ara vermek istediğinizde Dionysos’un tüm olanakları sizi bekliyor. Bol oksijen, birbirinden lezzetli yemekler ve muhteşem manzaramız, her türlü iletişim becerilerini güçlendirecek eşsiz bir ortam sağlar.

Bir sonraki etkinliğinizi bizimle düzenlemek mi istiyorsunuz?

Gabrielle

Dominique

TR +90 538 622 9773

UK +44 752 344 7235

Ne ile ilgileniyorsun?

Gönderdiğiniz için teşekkürler! Seni güncel tutacağız.

Otelimizin daha fazlasını görmeniz mi gerekiyor?

bottom of page