"Harika bir konum. İyi tasarlanmış, son derece sıcak atmosferde, ilgiyle ve detaylara özen gösterilerek işletiliyor – övecek çok şey, eleştirilecek çok az şey var. Mükemmel hizmetler ve bütün personel, harika."

~ Dionysos Village Hotel’de kalmış misafirlerin yorumları

Misafir yorumları

ÖNE ÇIKAN

Rezervasyon temsilcilerimizle görüşün

Temsilcilerimiz her türlü bilgi için hizmetinizdedir.

Instagram paylaşımlarımız

Bizi Takip Edin

SOSYAL MEDYA KANALLARIMIZ

  • dionysosvillagehotel
  • Dionysos Facebook
  • dionysos hotel
  • Beyaz TripAdvisor Simge
  • whatsapp2

TR +90 252 4767957

UK +44 203 2541234

Alıç Mevkii, 48740 Kumlubük,Marmaris, Muğla, Türkiye

Broşürler

OTEL BROŞÜRÜ              DÜĞÜN BROŞÜRÜ

Düğünler

Büyüleyici bir ortamda, 80 misafir kapasiteli

düğününüzü hayallerinizdeki gibi organize edebilir veya özel paketlerimizden birini seçerek bu benzersiz günü birlikte planlayabiliriz.

Konferanslar / Takım etkinlikleri

Dionysos’un sunduğu kapalı veya açık konferans salonlarında, tüm toplantılarınızı pozitif enerjiyle dolu eşsiz ve dinlendirici bir ortamda düzenleyebiliriz.

Konferans programınıza eğlenceli ve sosyal bir ara vermek istediğinizde Dionysos’un tüm olanakları sizi bekliyor. Bol oksijen, birbirinden lezzetli yemekler ve muhteşem manzaramız, her türlü iletişim becerilerini güçlendirecek eşsiz bir ortam sağlar.

Kutlamalar

Kutlayacağınız şey ne olursa olsun Dionysos, arkadaşlarınızla ve ailenizle kutlamanın tadını çıkarmak için mükemmel bir yer. Ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun bir etkinlik planlayabilir ve sonsuza dek hatırlayacağınız unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.