"Harika bir konum. İyi tasarlanmış, son derece sıcak atmosferde, ilgiyle ve detaylara özen gösterilerek işletiliyor – övecek çok şey, eleştirilecek çok az şey var. Mükemmel hizmetler ve bütün personel, harika."

~ Dionysos Village Hotel’de kalmış misafirlerin yorumları

Misafir yorumları

ÖNE ÇIKAN

Rezervasyon temsilcilerimizle görüşün

Temsilcilerimiz her türlü bilgi için hizmetinizdedir.

Instagram paylaşımlarımız

Bizi Takip Edin

SOSYAL MEDYA KANALLARIMIZ

  • dionysosvillagehotel
  • Dionysos Facebook
  • dionysos hotel
  • Beyaz TripAdvisor Simge
  • whatsapp2

TR +90 252 4767957

UK +44 203 2541234

Alıç Mevkii, 48740 Kumlubük,Marmaris, Muğla, Türkiye

Broşürler

OTEL BROŞÜRÜ              DÜĞÜN BROŞÜRÜ

Kutlamalar

Dionysos ailesi, doğum günü, yıldönümü ve diğer tüm özel günleriniz için size unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazır. Kutlamanızı eğlence dolu bir deneyime dönüştürebilecek her şey Dionysos’ta sizi ve konuklarınızı bekliyor.

Muhteşem bir akşam yemeğini, uzun bir haftasonunu ya da partinize uygun deneyimlerle dolu bir haftayı etkinlik ekibimizle birlikte planlayabiliriz. Tüm detayları dilediğinizce ve özenle hazırlamak için her adımda yanınızdayız.

Tek yapmanız gereken talep formunu doldurmak. Size ve konuklarınıza unutulmaz bir deneyim sunmak için 24 saat içinde sizi arayıp hemen çalışmaya başlayalım!

Şimdi ne yapıyoruz?

Online broşürümüzü inceledikten sonra yapmanız gereken tek şey ihtiyacımız olan birkaç detayı istek formuna ekleyip göndermek! İsteklerinizi ne kadar ayrıntılı olarak paylaşırsanız hayallerinizdeki bu büyük günü gerçeğe dönüştürmemiz o kadar kolay olacak...

.Dionysos ekibi olarak size 24 saat içinde ulaşacağız...Çok yakında görüşmek üzere!